Aydilge'nin Düğün Anları (Kral Pop Magazin)

30 İzlenme
Published
Şarkılarıyla gönüllerde taht kuran başarılı sanatçı Aydilge, keman virtüözü Utku Barış Andaç ile Fenerbahçe Romantika’da rüya gibi bir törenle dünya evine girdi. Düğünlerinde ünlü modacı Hanse Altın'ın hazırladığı 2 farklı gelinlik ve damatlık giyen çift, geceye katılan sanatçı dostlarının da sahnede seslendirdiği şarkılarıyla doyasıya eğlendi. Aydilge'nin çok beğenilen saç makyajı ise Özgür Karadaş tarafından yapıldı.

Damat Çaldı, Gelin Söyledi

Genç çift nikah sonrası ilk danslarını, Aydilge'nin yeni çıkan son albümü “Kendi Yoluma Gidiyorum” da yer alan ve eşi Utku’ya özel yazdığı “Sonsuz Sevgilim” adlı şarkıda yaparak romantik anlar yaşadılar. Troyka Kafkas Dans Grubunun çerkez dansı büyük bir beğeniyle izlenirken sevilen şarkıcı Özgün de piste çıkıp kafkas dansına eşlik etti. Dans gösteriminin ardından kıyafet değiştiren çift bir kez daha sahneye çıktı. Çok sevilen Kiralık Aşk şarkısını söyleyen Aydilge'ye tüm misafirler de eşlik etti

Bu özel gününde kendisini yalnız bırakmayan sanatçı dostlarına teşekkürler eden Aydilge sahneye Özgün'ü davet etti ve genç sanatçı yıllar sonra şarkısını ev sahibi çift ve misafirler için seslendirdi. Özgün'den sonra maNga'nın solisti Ferman Akgül Aydilge ile Cevapsız Sorular şarkısına düet yaparak eğlenceyi ikiye katladı. Son olarak da Aynur Aydın'ın şarkıları ile coşan misafirler keyifli dakikalar geçirdiler. Orkestrası ile Kendi Yoluma Gidiyorum'u söyleyen Aydilge eşi ile yaptığı dansla da büyük alkış topladı.

Törene Özgün, Aynur Aydın, maNga'nın solisti Ferman Akgül, Yunus Günçe, Oğuzhan Uğur gibi ünlü isimler de katıldı.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.