KURDUNUS (HAMAMLI) KİLİSESİ 2023 - / Dji Mavic Mini 2.7K [ NİĞDE DRONE HAVA ÇEKİMİ ]

24 İzlenme
Published
KURDUNUS (HAMAMLI) KİLİSESİ - Niğde

Üç nefli bazilika planındaki yapının doğusunda içten yuvarlak, dıştan çokgen planlı üç apsisi batıda yapıyı "U" biçiminde çevreleyen narteksi yer alır. Batı cephesinde bulunan çift pahlı çatısı ile Hasaköy'deki kilisenin küçük bir kopyası niteliğindedir. Ancak bu yapıda diğerlerinden farklı olarak narteks kısmında çok değişik ve farklı başlıklar vardır. Her bir başlık diğerinden farklı süslemeye sahip olup,birinde yer alan ion tarzda ve simetrik ele alınan ejder figürü ilginçtir. Bu ve diğer başlıklar zengin kompozisyon ihtiva eder.


[ Niğde Drone Hava Çekimi ]

Bizim kanatlarımız oldukça siz emin ellerdesiniz…

#niğdedrone #niğdedroneçekimi #niğdedrone
#drone #niğde #nıgde #niğdekültür #niğdedronehavaçekimi #drones #droneniğde #aerialphotography #dji #fyp #kesfet

Drone, multihelikopter gibi insansız hava araçlarıyla fabrika, arazi, şehir merkezi, park, yaşam alanları gibi mekanların durumunu takip etmek üzere fotoğraf ve video çekimi yapılması hizmetidir.

4K çekim kalitesinde üretilen görüntülerimizi, Reklam, Tanıtım veya Belgesel filmlerinde ihtiyacın analizini doğru sonuç alabileceğimiz ekibimizi görevlendiriyoruz.

Niğde Hava çekimleri ile, ülkemizin en büyük yatırımlarının Temel atma aşamasından, açılışına kadar olan tüm süreçleri titizlikle yürütmesini temenni ediyoruz

Bizim kanatlarımız oldukça siz emin ellerdesiniz…

Iletişim için : 05526063651

#niğdedrone #niğdedroneçekimi #niğdedrone
#drone #dronestagram #drones #dronephotography #droneoftheday #dronegear #dronefly #dronelife #dronesdaily #droneporn #dronepilot #dronephoto #droneracing #dronebois #droneshot #droneheroes #dronesAreGood #dronevideo #Droneofficial #dronevideos #dronepics #dronepic #dronepointofview #dronemultimedia #DroneNerds #dronedaily
Kategori
Hava Fotoğrafçılığı
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.