Datça Tekne Turu

33 İzlenme
Published
Herkese Merhaba,
Öncelikle hatırlatmakta fayda var, cekim 2022 Agustos ayinda yapilmis olup tekne turu fiyatları guncel degildir.
Üzerinde yer aldığı yarımadanın birbirinden güzel koylarıyla ilgi gören Datça, yaz aylarının en sevilen tatil destinasyonlarından biri. Harika doğası ve tertemiz deniziyle çok sevilen bu beldenin bakir koylarında yüzmek için en iyi alternatif de elbette tekne turları oluyor. Karadan ulaşmanın zor olduğu noktalara denizden kolayca erişme olanağı sunan Datça tekne turları tatilcilerin favori aktiviteleri arasında yer alıyor.
Datça’nın en özel koylarında zaman geçirerek denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak için planınıza mutlaka tekne turlarını da dahil etmelisiniz. Karadan ulaşamayacağınız çok sayıda noktayı keyifli bir rota üzerinden gezmenizi sağlayan tekne turları hem sosyalleşmek hem de eğlenmek için fırsat sunuyor. Özenle planlanmış rotalarda keyifli bir gün geçirmek isteyen tatilcilerin birden çok seçeneğe sahip olması da bu etkinliğe ilgiyi arttırıyor.
Datça Yarımadasının en güzel koylarını gezen tekneler sabah 9:30 itibariyle limandan birer birer ayrılmaya başlıyorlar. 18:00-19:00 saatlerine kadar süren bu turlarda genellikle yemek teknede hazırlanarak servis ediliyor. Birbirinden eşsiz güzellikteki koylarda yarım saatlik yüzme molaları vererek ilerleyen tur tekneleri akşam saatlerine doğru rotalarını tamamlayarak Datça limanına geri dönüyorlar. Tekne turu yapmayı düşünmüyorsanız bile teknelerin limana dönüş saatlerinde oralarda olup bu rutini izlemenizi öneriyoruz.
Günübirlik tekne turlarıyla gezebileceğiniz çok sayıda koy bulunuyor. Bunlar arasında Dilek Mağarası Koyu’ndan Domuz Çukuru Koyu’na kadar pek çok popüler mevki yer alıyor.
Bizim katılmış olduğumuz bu turda ise teknemiz sırasıyla Domuzbükü Koyu, Dilek Mağarası, İncirliin Koyu, Akvaryum Koyu ve Kargı Koyu'na uğrayarak turu tamamladı.
#datça #eskidatça #knidos #palamutbükü #ovabükü #muğla
Datça Gezilecek Yerler
Eski Datça Gezilecek Yerler
Datça Tatil Rehberi
Datça Tatili
Datça Koyları
Datça Plajları
Eski Datça Tanıtım
Eski Datça Gezi
Eski Datça Turu
Datça Tekne Turu
Knidos Antik Kenti
Datça Palamutbükü Koyu
Datça Ovabükü Koyu
Datça Domuzbükü Koyu
Datça Hayıtbükü Koyu
Datça Akçabük Koyu
Datça Kovanlık Tabiat Parkı
Datça Periliköşk Plajı
Datça Taşlık Plajı
Datça Kurubük Koyu
Datça Kargı Koyu
Datça Karaincir Plajı
Eski Datça Evleri
Eski Datça Sokakları
Eski Datça Yolu
Eski Datça Vlog
Datça Marmaris
Datça Turkey
Datça Drone
Datça Aktur
Datça Koyları
Datça Palamutbükü
Datça Aktur Camping
Datça Aktur Kamp Alanı
Datça Can Yücel
Can Yücel Datça
Datça Drone Çekim
Datça Festivali
Datça Gezi Rehberi
ilyas Uçar
Kategori
Hava Fotoğrafçılığı
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.